Kupci Logo

La Gondola

Rovinj, HR

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

La Gondola - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti La Gondola i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

La Gondola u Rovinju nudi mediteransku kuhinju i opuštenu atmosferu.

Informacije

Tvrtka
La Gondola
Adresa
Obala Alda Richmond 20, 52210 Rovinj, HR
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Restoran
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Kapula Burger Bar Logo

Kapula Burger Bar

Rovinj, HR

5.0(1)

Restaurant Ancora

Rovinj, HR

N/A(0 recenzija)

Restoran Porton Biondi

Rovinj, HR

N/A(0 recenzija)
Extraveganza The Breakfast Club Logo

Extraveganza The Breakfast Club

Rovinj, HR

N/A(0 recenzija)
La Puntulina Logo

La Puntulina

Rovinj, HR

N/A(0 recenzija)

Fish House Rovinj

Rovinj, HR

N/A(0 recenzija)

Restoran Sidro

Rovinj, HR

N/A(0 recenzija)
Monte Logo

Monte

Rovinj, HR

N/A(0 recenzija)
Rovinj Restoran Giannino Logo

Rovinj Restoran Giannino

Rovinj, HR

N/A(0 recenzija)
E Restaurant And Lounge Logo

E Restaurant And Lounge

Rovinj, HR

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za La Gondola, Rovinj, HR

Gdje se nalazi La Gondola?

La Gondola se nalazi na adresi Obala Alda Richmond 20, 52210 Rovinj.

U kojoj kategoriji posluje La Gondola?

La Gondola posluje u kategoriji Restoran.

Kako ostaviti recenziju za La Gondola?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za La Gondola?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže La Gondola preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte La Gondola direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.