Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Konoba So - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Konoba So i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Konoba So na Mljetu nudi jednostavnu i ukusnu domaću kuhinju u mirnom okruženju.
Informacije
- Tvrtka
- Konoba So
- Adresa
- Unnamed Road, 20226, soline, 20226 Mljet, HR
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Restoran
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Konoba So, Mljet, HR
Gdje se nalazi Konoba So?
Konoba So se nalazi na adresi Unnamed Road, 20226, soline, 20226 Mljet.
U kojoj kategoriji posluje Konoba So?
Konoba So posluje u kategoriji Restoran.
Kako ostaviti recenziju za Konoba So?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Konoba So?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Konoba So preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Konoba So direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
