Kupci Logo

Konoba Konavoski Komin

Cavtat, HR

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Konoba Konavoski Komin - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Konoba Konavoski Komin i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Konoba Konavoski Komin poznata je po tradicionalnim jelima ispod peke.

Informacije

Tvrtka
Konoba Konavoski Komin
Adresa
Velji do 5, 20210 Cavtat, HR
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Restoran
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Restaurant Dalmacija

Cavtat, HR

N/A(0 recenzija)
Zino Restaurant Logo

Zino Restaurant

Cavtat, HR

N/A(0 recenzija)

Ivan Restaurant

Cavtat, HR

N/A(0 recenzija)

Konoba Toranj

Cavtat, HR

N/A(0 recenzija)

Ciparis

Cavtat, HR

N/A(0 recenzija)
Restaurant Leut Logo

Restaurant Leut

Cavtat, HR

N/A(0 recenzija)
Tiha Restaurant And Bar Logo

Tiha Restaurant And Bar

Cavtat, HR

N/A(0 recenzija)

Konoba Cavtat

Cavtat, HR

N/A(0 recenzija)

Ludo More

Cavtat, HR

N/A(0 recenzija)

Atlas

Cavtat, HR

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Konoba Konavoski Komin, Cavtat, HR

Gdje se nalazi Konoba Konavoski Komin?

Konoba Konavoski Komin se nalazi na adresi Velji do 5, 20210 Cavtat.

Koja je službena web stranica Konoba Konavoski Komin?

Službena web stranica je: http://www.restaurantkonavoskikomin.com/.

U kojoj kategoriji posluje Konoba Konavoski Komin?

Konoba Konavoski Komin posluje u kategoriji Restoran.

Kako ostaviti recenziju za Konoba Konavoski Komin?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Konoba Konavoski Komin?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Konoba Konavoski Komin preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Konoba Konavoski Komin direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.