Kupci Logo
Konoba Kod Zvaneta Logo

Konoba Kod Zvaneta

Pula, HR

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Konoba Kod Zvaneta - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Konoba Kod Zvaneta i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Konoba Kod Zvaneta poznata je po domaćoj kuhinji i ugodnoj atmosferi izvan gužve.

Informacije

Tvrtka
Konoba Kod Zvaneta
Adresa
Valdebečki put 59, 52100 Pula, HR
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Restoran
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Restoran La Familia

Pula, HR

5.0(1)

Restaurant Ami

Pula, HR

5.0(1)

Piatto Restaurant & Pizzeria Pula

Pula, HR

N/A(0 recenzija)

Veritas Food & Wine

Pula, HR

N/A(0 recenzija)
Bistro Mistral Logo

Bistro Mistral

Pula, HR

N/A(0 recenzija)

Farabuto

Pula, HR

N/A(0 recenzija)

Grill Bar And Steak House Campo

Pula, HR

N/A(0 recenzija)

Kavana

Pula, HR

N/A(0 recenzija)

Restoran Orfej

Pula, HR

N/A(0 recenzija)

Piatto Restaurant And Pizzeria Pula

Pula, HR

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Konoba Kod Zvaneta, Pula, HR

Gdje se nalazi Konoba Kod Zvaneta?

Konoba Kod Zvaneta se nalazi na adresi Valdebečki put 59, 52100 Pula.

Koja je službena web stranica Konoba Kod Zvaneta?

Službena web stranica je: http://www.kodzvaneta.hr/.

U kojoj kategoriji posluje Konoba Kod Zvaneta?

Konoba Kod Zvaneta posluje u kategoriji Restoran.

Kako ostaviti recenziju za Konoba Kod Zvaneta?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Konoba Kod Zvaneta?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Konoba Kod Zvaneta preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Konoba Kod Zvaneta direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.