Kupci Logo

Konoba Joskan

Omiš, HR

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Konoba Joskan - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Konoba Joskan i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Konoba u Omišu koja nudi tradicionalnu dalmatinsku kuhinju.

Informacije

Tvrtka
Konoba Joskan
Adresa
Knezova Kačića 13, 21310 Omiš, HR
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Restoran
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Restaurant Old Town

Omiš, HR

N/A(0 recenzija)

Coro Food & Bar

Omiš, HR

N/A(0 recenzija)

Pirates Kitchen Seafood & Steak

Omiš, HR

N/A(0 recenzija)
Cocopazzo Restaurant Logo

Cocopazzo Restaurant

Omiš, HR

N/A(0 recenzija)
Pod odrnom Logo

Pod odrnom

Omiš, HR

N/A(0 recenzija)

Restoran Milo

Omiš, HR

N/A(0 recenzija)
Piraten Restaurant Logo

Piraten Restaurant

Omiš, HR

N/A(0 recenzija)

Restoran Puljiz

Omiš, HR

N/A(0 recenzija)

Restaurant Sagita

Omiš, HR

N/A(0 recenzija)

Lobo Omiš Bar And Kitchen

Omiš, HR

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Konoba Joskan, Omiš, HR

Gdje se nalazi Konoba Joskan?

Konoba Joskan se nalazi na adresi Knezova Kačića 13, 21310 Omiš.

U kojoj kategoriji posluje Konoba Joskan?

Konoba Joskan posluje u kategoriji Restoran.

Kako ostaviti recenziju za Konoba Joskan?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Konoba Joskan?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Konoba Joskan preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Konoba Joskan direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.