Kupci Logo

Konoba Bonaca Zaprešić

Zaprešić, HR

Kategorija · Ugostiteljstvo

4.9·8 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Sažetak

4.9

8 ocjena

  • 5
    7
  • 4
    1
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Iskustva korisnika

Konoba Bonaca Zaprešić - iskustva i recenzije

Saznajte što drugi ljudi misle o kvaliteti usluge i proizvodima prije nego što donesete odluku. Ovdje možete pročitati stvarna iskustva iz prve ruke koja vam pomažu da lakše odaberete ono što vam stvarno odgovara.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Fancy Food by Marinka

5.0

Bonaca Zaprešić nikada ne iznevjeri! Ambijent je prekrasan, a hrana zrači kvalitetom. Riba i riblji tanjuri pripremljeni su besprijekorno, a deserti na kraju savršeno upotpune cijeli doživljaj. Sve pohvale osoblju i kuhinji!

Odobrena recenzijaBez priloga

Stjepan D.

5.0

Restoran nas je potpuno oduševio prekrasnim ambijentom i izvrsnom uslugom, no prava zvijezda večeri svakako je bila hrana. Mirne duše mogu reći da u životu nisam jeo svježiju i bolju ribu. Bila je pripremljena savršeno, sočna i puna okusa. Svaka čast chefu i cijelom timu, sigurno ćemo se vratiti!

Odobrena recenzijaBez priloga

Snježana

4.0

Večera s obitelji. Opuštena atmosfera. Hrana ukusna i u skladu s cijenama. Nisam dala 5 zvjezdica samo zbog pomfrita koji je bio staklen, suh i prazan. Ne znam kako bismo ga drugačije opisali.

Odobrena recenzijaBez priloga
Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

D Š

5.0

Već dugo nismo ovoliko dobro jeli! ❤️

Odobrena recenzijaBez priloga

Daniel K.

5.0

Naručili smo pržene lignje i tuna steak na žaru. Oba jela su bila jako ukusna. Posebno bih istaknuo steak od tune - najbolji kojeg sam probao, a po Dalmaciji sam ih kušao zaista mnogo. Svakako preporučujem da ga probate. 👌 Osoblje, i konobar i konobarica, bili su vrlo profesionalni. Konobarica je Nepalka koja odlično govori hrvatski, vrlo je ljubazna i brzo poslužuje. Obavezno svratite i uvjerite se sami 👌

Odobrena recenzijaBez priloga

Toni B.

5.0

Konoba Bonaca nas je zaista oduševila. Naručili smo rižoto od hobotnice i obraze grdobine u bijelom vinu s krumpirima, a oba jela su bila izvrsno pripremljena. Okusi su istinski mediteranski - bogati i uravnoteženi, a posebno se ističe kvaliteta namirnica. Usluga je bila na jednako visokoj razini, s ljubaznim, diskretnim i profesionalnim osobljem koje dobro poznaje ponudu jela i vina. Izbor vina je odličan i savršeno se slaže s morskom kuhinjom koju nude.

Odobrena recenzijaBez priloga

IVA

5.0

Sve čestitke konobi!!!! Hrana je najbolja u okolici Zagreba, pa i šire. Pašticada s njokima prava je dalmatinska poslastica kakvu nismo probali ni u jednom drugom restoranu. Crni rižot najbolji je koji sam ikada probala. Presretni smo i hranom i uslugom i ugođajem. Ocjena je 1000/10.

Odobrena recenzijaBez priloga

Dunja D.

5.0

Jako dobra hrana, probali smo piletinu na biokovski način (prilozi se biraju odvojeno, uz ovo je išla riža, baš lijepo pristaje), punjene lignje s domaćim pomfritom i blitvom s krumpirom, pašticadu s njokima, zelene rezance s repićima jadranskih kozica te njoke s kozicama u umaku od suhih vrganja. Za predjelo smo uzeli prekrasnu salatu od hobotnice, a za desert kolač od jabuke (ogromna porcija, rekla bih da je za dvije osobe!) i lava cake sa sladoledom od vanilije - za svako jelo sama pohvala, nešto posebno i jako ukusno! Domaći kruh = savršenstvo! Jedina zamjerka (zbog koje nisam smanjila ocjenu) jest da bi trebalo zamijeniti tanjure jer je dosta njih okrhnuto, vidi se to na slici gdje su lignje. Bilo bi lijepo da sljedeći put kad dođemo vidimo cijele tanjure - smatram da je jesti s takvih tanjura pomalo opasno, takve bih doma bacila. Ambijent ugodan, usluga brza i ljubazna, aperitivi izvrsni (toplo preporučam aperitiv od masline i badema!!!) Parkinga ima dovoljno, lako ga je pronaći i prvi put, a prihvaćaju se i kartice. Sve u svemu, dojam - super!

Odobrena recenzijaBez priloga

Zvučne recenzije

O tvrtki

Konoba Bonaca Zaprešić je konoba koja nudi domaća jela, roštilj i klasične specijalitete u obiteljskom ambijentu.

Informacije

Tvrtka
Konoba Bonaca Zaprešić
Adresa
Ul. Pavla Lončara 71, 10290 Zaprešić, HR
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Restoran
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

High Club Catering/Restaurant

Zaprešić, HR

4.8(4)
Restoran Špiro Logo

Restoran Špiro

Zaprešić, HR

N/A(0 recenzija)

Pečenjarnica Fontana Zaprešić

Zaprešić, HR

N/A(0 recenzija)

Grill Kod Ane

Zaprešić, HR

N/A(0 recenzija)

Restoran Novi Dvori

Zaprešić, HR

N/A(0 recenzija)
Mr. Wok - Brunch & Restoran & Bistro Logo

Mr. Wok - Brunch & Restoran & Bistro

Zaprešić, HR

N/A(0 recenzija)

Konoba Kod Tome

Zaprešić, HR

N/A(0 recenzija)
Madera Bistro Zaprešić Logo

Madera Bistro Zaprešić

Zaprešić, HR

N/A(0 recenzija)

Goldy

Zaprešić, HR

N/A(0 recenzija)

Fajn Grill And More

Zaprešić, HR

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Konoba Bonaca Zaprešić, Zaprešić, HR

Gdje se nalazi Konoba Bonaca Zaprešić?

Konoba Bonaca Zaprešić se nalazi na adresi Ul. Pavla Lončara 71, 10290 Zaprešić.

U kojoj kategoriji posluje Konoba Bonaca Zaprešić?

Konoba Bonaca Zaprešić posluje u kategoriji Restoran.

Kako ostaviti recenziju za Konoba Bonaca Zaprešić?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Konoba Bonaca Zaprešić?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Konoba Bonaca Zaprešić preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Konoba Bonaca Zaprešić direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.