
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Konoba 15 - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Konoba 15 i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Konoba 15 donosi tradicionalna jela u modernijem ambijentu.
Informacije
- Tvrtka
- Konoba 15
- Adresa
- Burle 22, 52203 Medulin, HR
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Restoran
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Konoba 15, Medulin, HR
Gdje se nalazi Konoba 15?
Konoba 15 se nalazi na adresi Burle 22, 52203 Medulin.
Koja je službena web stranica Konoba 15?
Službena web stranica je: https://www.instagram.com/konoba15med.
U kojoj kategoriji posluje Konoba 15?
Konoba 15 posluje u kategoriji Restoran.
Kako ostaviti recenziju za Konoba 15?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Konoba 15?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Konoba 15 preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Konoba 15 direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.