Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Kaufland Zabok - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Kaufland Zabok i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Kaufland je međunarodni lanac supermarketa koji nudi širok izbor prehrambenih i kućanskih proizvoda po povoljnim cijenama te svakodnevne kupnje na jednom mjestu.
Informacije
- Tvrtka
- Kaufland Zabok
- Adresa
- Josipa Broza Tita 25, 49210 Zabok, HR
- Kategorija
- Trgovina
- Potkategorija
- Supermarket
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
4 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Kaufland Zabok, Zabok, HR
Gdje se nalazi Kaufland Zabok?
Kaufland Zabok se nalazi na adresi Josipa Broza Tita 25, 49210 Zabok.
Koja je službena web stranica Kaufland Zabok?
Službena web stranica je: http://www.kaufland.hr/.
U kojoj kategoriji posluje Kaufland Zabok?
Kaufland Zabok posluje u kategoriji Supermarket.
Kako ostaviti recenziju za Kaufland Zabok?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Kaufland Zabok?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Kaufland Zabok preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Kaufland Zabok direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
