Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Hotel Dalmacija Vela Luka - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Hotel Dalmacija Vela Luka i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Hotel Dalmacija u Veloj Luci pruža ugodan boravak uz more i tradicionalnu kuhinju.
Informacije
- Tvrtka
- Hotel Dalmacija Vela Luka
- Adresa
- Ul. 62 2, 20270 Vela Luka, HR
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Hotel
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
1 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Hotel Dalmacija Vela Luka, Vela Luka, HR
Gdje se nalazi Hotel Dalmacija Vela Luka?
Hotel Dalmacija Vela Luka se nalazi na adresi Ul. 62 2, 20270 Vela Luka.
Koja je službena web stranica Hotel Dalmacija Vela Luka?
Službena web stranica je: http://dalmacijavelaluka.com/.
U kojoj kategoriji posluje Hotel Dalmacija Vela Luka?
Hotel Dalmacija Vela Luka posluje u kategoriji Hotel.
Kako ostaviti recenziju za Hotel Dalmacija Vela Luka?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Hotel Dalmacija Vela Luka?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Hotel Dalmacija Vela Luka preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Hotel Dalmacija Vela Luka direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.