Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
DK Web Design - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti DK Web Design i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
DK Web Design iz Zagreba izrađuje moderne web stranice i nudi digitalna rješenja za poduzetnike, s fokusom na UX/UI.
Informacije
- Tvrtka
- DK Web Design
- Adresa
- Maksimirska cesta 76, 23000 Zagreb, HR
- Kategorija
- Tehnologija
- Potkategorija
- Web dizajn
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za DK Web Design, Zagreb, HR
Gdje se nalazi DK Web Design?
DK Web Design se nalazi na adresi Maksimirska cesta 76, 23000 Zagreb.
Koja je službena web stranica DK Web Design?
Službena web stranica je: https://uptown.website/.
U kojoj kategoriji posluje DK Web Design?
DK Web Design posluje u kategoriji Web dizajn.
Kako ostaviti recenziju za DK Web Design?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za DK Web Design?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže DK Web Design preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte DK Web Design direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.







