Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Caffe bar Mejaš - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Caffe bar Mejaš i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Caffe bar Mejaš je ugostiteljski objekt koji nudi kavu, pića i opušteno mjesto za druženje.
Informacije
- Tvrtka
- Caffe bar Mejaš
- Adresa
- Trg Eugena Kumičića 11, 48000 Koprivnica, HR
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Kafić
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Caffe bar Mejaš, Koprivnica, HR
Gdje se nalazi Caffe bar Mejaš?
Caffe bar Mejaš se nalazi na adresi Trg Eugena Kumičića 11, 48000 Koprivnica.
U kojoj kategoriji posluje Caffe bar Mejaš?
Caffe bar Mejaš posluje u kategoriji Kafić.
Kako ostaviti recenziju za Caffe bar Mejaš?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Caffe bar Mejaš?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Caffe bar Mejaš preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Caffe bar Mejaš direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.