Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Caffe Bar Luna - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Caffe Bar Luna i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Caffe Bar Luna pruža miran prostor za opuštanje.
Informacije
- Tvrtka
- Caffe Bar Luna
- Adresa
- Ul. Vladimira Nazora 39, 20340 Ploče, HR
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Kafić
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Caffe Bar Luna, Ploče, HR
Gdje se nalazi Caffe Bar Luna?
Caffe Bar Luna se nalazi na adresi Ul. Vladimira Nazora 39, 20340 Ploče.
U kojoj kategoriji posluje Caffe Bar Luna?
Caffe Bar Luna posluje u kategoriji Kafić.
Kako ostaviti recenziju za Caffe Bar Luna?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Caffe Bar Luna?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Caffe Bar Luna preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Caffe Bar Luna direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.