Kupci Logo
Beach Bar Chupacabra Logo

Beach Bar Chupacabra

Fažana, HR

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Beach Bar Chupacabra - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Beach Bar Chupacabra i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Beach Bar Chupacabra nudi zabavan ambijent uz more i koktele.

Informacije

Tvrtka
Beach Bar Chupacabra
Adresa
Ul. 1. maja, 52212 Fažana, HR
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Kafić
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Caffè Bar Porto

Fažana, HR

N/A(0 recenzija)

Sunset Beach Bar Valbandon

Fažana, HR

N/A(0 recenzija)

Beach Bar Shark

Fažana, HR

N/A(0 recenzija)

Beach Bar Sunrise

Fažana, HR

N/A(0 recenzija)

Beach Bar Coco

Fažana, HR

N/A(0 recenzija)

Crazy Beach Bar

Fažana, HR

N/A(0 recenzija)

Pub La Mula

Fažana, HR

N/A(0 recenzija)

Caffe Bar Sip Happens

Fažana, HR

N/A(0 recenzija)
La Miracolina Bike Bar Logo

La Miracolina Bike Bar

Fažana, HR

N/A(0 recenzija)

Caffe Bar Adriatic

Fažana, HR

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Beach Bar Chupacabra, Fažana, HR

Gdje se nalazi Beach Bar Chupacabra?

Beach Bar Chupacabra se nalazi na adresi Ul. 1. maja, 52212 Fažana.

Koja je službena web stranica Beach Bar Chupacabra?

Službena web stranica je: https://m.facebook.com/chupacabra.beach/.

U kojoj kategoriji posluje Beach Bar Chupacabra?

Beach Bar Chupacabra posluje u kategoriji Kafić.

Kako ostaviti recenziju za Beach Bar Chupacabra?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Beach Bar Chupacabra?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Beach Bar Chupacabra preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Beach Bar Chupacabra direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.