Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Bar Code Lounge Bar - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Bar Code Lounge Bar i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Bar Code Lounge Bar donosi opuštenu atmosferu i večernji ugođaj.
Informacije
- Tvrtka
- Bar Code Lounge Bar
- Adresa
- Lumbarda 327, 20263 Lumbarda, HR
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Kafić
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
6 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Bar Code Lounge Bar, Lumbarda, HR
Gdje se nalazi Bar Code Lounge Bar?
Bar Code Lounge Bar se nalazi na adresi Lumbarda 327, 20263 Lumbarda.
U kojoj kategoriji posluje Bar Code Lounge Bar?
Bar Code Lounge Bar posluje u kategoriji Kafić.
Kako ostaviti recenziju za Bar Code Lounge Bar?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Bar Code Lounge Bar?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Bar Code Lounge Bar preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Bar Code Lounge Bar direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
