Kupci Logo

Ljekarna Škoko

Požega, RS

Kategorija · Zdravstvo i Medicina

0.0·0 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Ljekarna Škoko - iskustva i recenzije

Podelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Ljekarna Škoko i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Ljekarna u Požegi.

Informacije

Firma
Ljekarna Škoko
Adresa
Ul. Matije Gupca 21, 34000 Požega, RS
Potkategorija
Ljekarna
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Ljekarna Škoko, Požega, RS

Gde se nalazi Ljekarna Škoko?

Ljekarna Škoko se nalazi na adresi Ul. Matije Gupca 21, 34000 Požega.

Koja je zvanična web stranica Ljekarna Škoko?

Zvanična web stranica je: http://www.ljekarna-skoko.hr/.

U kojoj kategoriji posluje Ljekarna Škoko?

Ljekarna Škoko posluje u kategoriji Ljekarna.

Kako ostaviti recenziju za Ljekarna Škoko?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Ljekarna Škoko?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Ljekarna Škoko preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Ljekarna Škoko direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.