Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
THE Fitness Stenjevec - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti THE Fitness Stenjevec i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
THE Fitness Stenjevec je fitness centar koji pruža opremu i programe za svakodnevno vježbanje i poboljšanje kondicije.
Informacije
- Tvrtka
- THE Fitness Stenjevec
- Adresa
- Stenjevečka ul. 1, 10090 Zagreb, HR
- Kategorija
- Sport
- Potkategorija
- Fitness centar
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za THE Fitness Stenjevec, Zagreb, HR
Gdje se nalazi THE Fitness Stenjevec?
THE Fitness Stenjevec se nalazi na adresi Stenjevečka ul. 1, 10090 Zagreb.
Koja je službena web stranica THE Fitness Stenjevec?
Službena web stranica je: https://www.thefitness.hr/.
U kojoj kategoriji posluje THE Fitness Stenjevec?
THE Fitness Stenjevec posluje u kategoriji Fitness centar.
Kako ostaviti recenziju za THE Fitness Stenjevec?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za THE Fitness Stenjevec?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže THE Fitness Stenjevec preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte THE Fitness Stenjevec direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.


