Kupci Logo

Šupe-Servis automehanika i vulkanizacija

Šibenik, HR

Kategorija · Vozila i Prijevoz

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Šupe-Servis automehanika i vulkanizacija - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Šupe-Servis automehanika i vulkanizacija i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Šupe-Servis pruža usluge automehanike i vulkanizacije guma u Šibeniku.

Informacije

Tvrtka
Šupe-Servis automehanika i vulkanizacija
Adresa
Šupe 69, Šibenik, HR
Potkategorija
Automehaničar
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Auto Rakić

Šibenik, HR

N/A(0 recenzija)

Auto servis Marketić

Šibenik, HR

N/A(0 recenzija)

Auto servis Adrimar vlasnik Zdravko Koloper

Šibenik, HR

N/A(0 recenzija)

Smart obrt, Automehanika

Šibenik, HR

N/A(0 recenzija)

Autoservis Šarić

Šibenik, HR

N/A(0 recenzija)

Autoservis Ivić obrt za usluge servisiranja i popravaka vozila vl. Željko Ivić Brodarica

Šibenik, HR

N/A(0 recenzija)

Autoservis P&P

Šibenik, HR

N/A(0 recenzija)

Castrol Service Auto Kuća Kong D O O Q Service

Šibenik, HR

N/A(0 recenzija)

Automehanika Ivas

Šibenik, HR

N/A(0 recenzija)

Auto Centar Šibenik

Šibenik, HR

1.0(1)

Česta pitanja (FAQ) za Šupe-Servis automehanika i vulkanizacija, Šibenik, HR

Gdje se nalazi Šupe-Servis automehanika i vulkanizacija?

Šupe-Servis automehanika i vulkanizacija se nalazi na adresi Šupe 69, Šibenik.

U kojoj kategoriji posluje Šupe-Servis automehanika i vulkanizacija?

Šupe-Servis automehanika i vulkanizacija posluje u kategoriji Automehaničar.

Kako ostaviti recenziju za Šupe-Servis automehanika i vulkanizacija?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Šupe-Servis automehanika i vulkanizacija?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Šupe-Servis automehanika i vulkanizacija preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Šupe-Servis automehanika i vulkanizacija direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.