Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Street Workout (Outdoor Fitness) - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Street Workout (Outdoor Fitness) i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Vanjski fitness program s vježbama na otvorenom prostoru.
Informacije
- Tvrtka
- Street Workout (Outdoor Fitness)
- Adresa
- Sportska ul. 2, 20350 Metković, HR
- Kategorija
- Sport
- Potkategorija
- Fitness centar
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Česta pitanja (FAQ) za Street Workout (Outdoor Fitness), Metković, HR
Gdje se nalazi Street Workout (Outdoor Fitness)?
Street Workout (Outdoor Fitness) se nalazi na adresi Sportska ul. 2, 20350 Metković.
U kojoj kategoriji posluje Street Workout (Outdoor Fitness)?
Street Workout (Outdoor Fitness) posluje u kategoriji Fitness centar.
Kako ostaviti recenziju za Street Workout (Outdoor Fitness)?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Street Workout (Outdoor Fitness)?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Street Workout (Outdoor Fitness) preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Street Workout (Outdoor Fitness) direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.