
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
SIMPLE Frizerski salon - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti SIMPLE Frizerski salon i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Simple frizerski salon pruža šišanje, bojanje i stiliziranje kose.
Informacije
- Tvrtka
- SIMPLE Frizerski salon
- Adresa
- Ul. Akcije Maslenica 1, 23000 Zadar, HR
- Kategorija
- Ljepota i Njega
- Potkategorija
- Frizerski salon
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za SIMPLE Frizerski salon, Zadar, HR
Gdje se nalazi SIMPLE Frizerski salon?
SIMPLE Frizerski salon se nalazi na adresi Ul. Akcije Maslenica 1, 23000 Zadar.
Koja je službena web stranica SIMPLE Frizerski salon?
Službena web stranica je: http://www.simple-saloni.hr/.
U kojoj kategoriji posluje SIMPLE Frizerski salon?
SIMPLE Frizerski salon posluje u kategoriji Frizerski salon.
Kako ostaviti recenziju za SIMPLE Frizerski salon?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za SIMPLE Frizerski salon?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže SIMPLE Frizerski salon preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte SIMPLE Frizerski salon direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

