Jako pozitivno iskustvo. Dali smo auto Lancia delta koji je bio razvijen ne našom krivnjom na popravak,ljubazna gospođa od koje smo preuzeli auto,popravak u redu. Sve preporuke
Jako pozitivno iskustvo. Dali smo auto Lancia delta koji je bio razvijen ne našom krivnjom na popravak,ljubazna gospođa od koje smo preuzeli auto,popravak u redu. Sve preporuke






