Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Prodajni Centar Dujmovača - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Prodajni Centar Dujmovača i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Prodajni centar Dujmovača u Splitu specijaliziran je za prodaju građevinskog materijala i opreme.
Informacije
- Tvrtka
- Prodajni Centar Dujmovača
- Adresa
- Solinska ul. 45, 21000 Split, HR
- Kategorija
- Građevina
- Potkategorija
- Prodaja građevinskog materijala
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
1 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Prodajni Centar Dujmovača, Split, HR
Gdje se nalazi Prodajni Centar Dujmovača?
Prodajni Centar Dujmovača se nalazi na adresi Solinska ul. 45, 21000 Split.
Koja je službena web stranica Prodajni Centar Dujmovača?
Službena web stranica je: http://www.dujmovaca.hr/.
U kojoj kategoriji posluje Prodajni Centar Dujmovača?
Prodajni Centar Dujmovača posluje u kategoriji Prodaja građevinskog materijala.
Kako ostaviti recenziju za Prodajni Centar Dujmovača?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Prodajni Centar Dujmovača?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Prodajni Centar Dujmovača preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Prodajni Centar Dujmovača direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

