Kupci Logo

PAX studio

Velika Gorica, HR

Kategorija · Edukacija

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

PAX studio - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti PAX studio i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

PAX studio je plesna škola u mjestu Kuče koja organizira plesne treninge i radionice za djecu i odrasle s ciljem razvoja koordinacije, ritma i kreativnog izražavanja.

Informacije

Tvrtka
PAX studio
Adresa
Ul. Franje Lučića 2, 10410 Velika Gorica, HR
Kategorija
Edukacija
Potkategorija
Kursevi i časovi
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za PAX studio, Velika Gorica, HR

Gdje se nalazi PAX studio?

PAX studio se nalazi na adresi Ul. Franje Lučića 2, 10410 Velika Gorica.

U kojoj kategoriji posluje PAX studio?

PAX studio posluje u kategoriji Kursevi i časovi.

Kako ostaviti recenziju za PAX studio?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za PAX studio?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže PAX studio preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte PAX studio direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.