Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Luna Lab. - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Luna Lab. i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Kozmetički salon u Čakovcu.
Informacije
- Tvrtka
- Luna Lab.
- Adresa
- Ul. Tome Masaryka 17A, 40000 Čakovec, HR
- Kategorija
- Ljepota i Njega
- Potkategorija
- Kozmetički salon
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Luna Lab., Čakovec, HR
Gdje se nalazi Luna Lab.?
Luna Lab. se nalazi na adresi Ul. Tome Masaryka 17A, 40000 Čakovec.
Koja je službena web stranica Luna Lab.?
Službena web stranica je: https://lunalab-studio.hr/.
U kojoj kategoriji posluje Luna Lab.?
Luna Lab. posluje u kategoriji Kozmetički salon.
Kako ostaviti recenziju za Luna Lab.?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Luna Lab.?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Luna Lab. preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Luna Lab. direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.