
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Ljekarna Sokač-Osmak - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Ljekarna Sokač-Osmak i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Ljekarna Sokač-Osmak je ljekarna u Našicama.
Informacije
- Tvrtka
- Ljekarna Sokač-Osmak
- Adresa
- Ul. kralja Tomislava 8, 31500 Našice, HR
- Kategorija
- Zdravstvo i Medicina
- Potkategorija
- Ljekarna
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
1 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Ljekarna Sokač-Osmak, Našice, HR
Gdje se nalazi Ljekarna Sokač-Osmak?
Ljekarna Sokač-Osmak se nalazi na adresi Ul. kralja Tomislava 8, 31500 Našice.
Koja je službena web stranica Ljekarna Sokač-Osmak?
Službena web stranica je: https://www.ljekarne-sokac-osmak.hr/.
U kojoj kategoriji posluje Ljekarna Sokač-Osmak?
Ljekarna Sokač-Osmak posluje u kategoriji Ljekarna.
Kako ostaviti recenziju za Ljekarna Sokač-Osmak?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Ljekarna Sokač-Osmak?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Ljekarna Sokač-Osmak preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Ljekarna Sokač-Osmak direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.