Kupci Logo

KONT Dubrovnik

Srebreno, HR

Kategorija · Građevina

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

KONT Dubrovnik - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti KONT Dubrovnik i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

KONT Dubrovnik iz Mlina bavi se građevinskim radovima i projektima u graditeljstvu.

Informacije

Tvrtka
KONT Dubrovnik
Adresa
Gornja Čibača 14a, 20207 Srebreno, HR
Kategorija
Građevina
Potkategorija
Građevinska firma
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za KONT Dubrovnik, Srebreno, HR

Gdje se nalazi KONT Dubrovnik?

KONT Dubrovnik se nalazi na adresi Gornja Čibača 14a, 20207 Srebreno.

Koja je službena web stranica KONT Dubrovnik?

Službena web stranica je: http://www.kont.hr/.

U kojoj kategoriji posluje KONT Dubrovnik?

KONT Dubrovnik posluje u kategoriji Građevinska firma.

Kako ostaviti recenziju za KONT Dubrovnik?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za KONT Dubrovnik?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže KONT Dubrovnik preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte KONT Dubrovnik direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.