Kupci Logo
Ilma Auto Logo

Ilma Auto

Klakar, HR

Kategorija · Vozila i Prijevoz

5.0·1 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Sažetak

5.0

1 ocjena

  • 5
    1
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Iskustva korisnika

Ilma Auto - iskustva i recenzije

Saznajte što drugi ljudi misle o kvaliteti usluge i proizvodima prije nego što donesete odluku. Ovdje možete pročitati stvarna iskustva iz prve ruke koja vam pomažu da lakše odaberete ono što vam stvarno odgovara.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Mirna

5.0

Sve pohvale za ILMA AUTO! Od prvog kontakta pa sve do preuzimanja automobila, cijelo iskustvo je bilo odlično. Profesionalni, korektni i susretljivi, a sve je odrađeno brzo i bez ikakvih neugodnih iznenađenja. Auto je odgovarao opisu i jako sam zadovoljan kupnjom. Posebno pohvaljujem ljubaznost i profesionalan odnos prema kupcu. Svakako preporučujem ILMA AUTO svima koji traže kvalitetan automobil i sigurnu kupnju. Sigurno ću ih ponovno uzeti u obzir prilikom sljedeće kupnje! 🚗👏

Odobrena recenzijaBez priloga
Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Ilma Auto bavi se prodajom vozila i dodatnim auto uslugama.

Informacije

Tvrtka
Ilma Auto
Adresa
Ul. Hrvatskih branitelja 115, 35208 Klakar, HR
Potkategorija
Auto kuća
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Ilma Auto, Klakar, HR

Gdje se nalazi Ilma Auto?

Ilma Auto se nalazi na adresi Ul. Hrvatskih branitelja 115, 35208 Klakar.

Koja je službena web stranica Ilma Auto?

Službena web stranica je: https://hr.ilmaauto.com/.

U kojoj kategoriji posluje Ilma Auto?

Ilma Auto posluje u kategoriji Auto kuća.

Kako ostaviti recenziju za Ilma Auto?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Ilma Auto?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Ilma Auto preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Ilma Auto direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.