Kupci Logo
Hertz Car Rental - Split, Airport Logo

Hertz Car Rental - Split, Airport

Kaštel Štafilić, HR

Kategorija · Vozila i Prijevoz

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Hertz Car Rental - Split, Airport - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Hertz Car Rental - Split, Airport i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Hertz Car Rental - Split, Airport nudi usluge najma vozila za kratkoročna i dugoročna putovanja.

Informacije

Tvrtka
Hertz Car Rental - Split, Airport
Adresa
Cesta Dr. Franje Tuđmana 1270, 21217 Kaštel Štafilić, HR
Potkategorija
Rent-a-car
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Hertz Car Rental - Split, Airport, Kaštel Štafilić, HR

Gdje se nalazi Hertz Car Rental - Split, Airport?

Hertz Car Rental - Split, Airport se nalazi na adresi Cesta Dr. Franje Tuđmana 1270, 21217 Kaštel Štafilić.

U kojoj kategoriji posluje Hertz Car Rental - Split, Airport?

Hertz Car Rental - Split, Airport posluje u kategoriji Rent-a-car.

Kako ostaviti recenziju za Hertz Car Rental - Split, Airport?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Hertz Car Rental - Split, Airport?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Hertz Car Rental - Split, Airport preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Hertz Car Rental - Split, Airport direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.