Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Frizerski studio Level Up - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Frizerski studio Level Up i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Frizerski studio Level Up pruža frizerske usluge i uređivanje frizura.
Informacije
- Tvrtka
- Frizerski studio Level Up
- Adresa
- Ul. Emila Geistlicha 38, 51523 Baška, HR
- Kategorija
- Ljepota i Njega
- Potkategorija
- Frizerski salon
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
1 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Frizerski studio Level Up, Baška, HR
Gdje se nalazi Frizerski studio Level Up?
Frizerski studio Level Up se nalazi na adresi Ul. Emila Geistlicha 38, 51523 Baška.
U kojoj kategoriji posluje Frizerski studio Level Up?
Frizerski studio Level Up posluje u kategoriji Frizerski salon.
Kako ostaviti recenziju za Frizerski studio Level Up?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Frizerski studio Level Up?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Frizerski studio Level Up preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Frizerski studio Level Up direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.