Kupci Logo

FRIZERSKI SALON ŽELJKO HORVATIĆ

Novska, HR

Kategorija · Ljepota i Njega

4.0·2 recenzije

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Sažetak

4.0

2 ocjena

  • 5
    1
  • 4
    0
  • 3
    1
  • 2
    0
  • 1
    0

Iskustva korisnika

FRIZERSKI SALON ŽELJKO HORVATIĆ - iskustva i recenzije

Saznajte što drugi ljudi misle o kvaliteti usluge i proizvodima prije nego što donesete odluku. Ovdje možete pročitati stvarna iskustva iz prve ruke koja vam pomažu da lakše odaberete ono što vam stvarno odgovara.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Brtan

5.0

Sve pet

Odobrena recenzijaBez priloga

Mario L.

3.0

Stvarno odlično, baš predivno.

Odobrena recenzijaBez priloga
Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Frizerski salon Željko Horvatić nudi frizerske usluge i uređivanje frizura.

Informacije

Tvrtka
FRIZERSKI SALON ŽELJKO HORVATIĆ
Adresa
Crkvena ul. 1, 44330 Novska, HR
Kategorija
Ljepota i Njega
Potkategorija
Frizerski salon
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

FRIZERSKI SALON RUSH VL. KRISTINA BEGIĆ

Novska, HR

5.0(7)

Frizerski obrt Charm

Novska, HR

N/A(0 recenzija)

Glamur, Frizerski salon vl. Ivana Topić

Novska, HR

N/A(0 recenzija)

Style

Novska, HR

N/A(0 recenzija)

Barber shop

Novska, HR

N/A(0 recenzija)

Salflex

Novska, HR

N/A(0 recenzija)

Frizerski salon Leo vl. Đurđica Škariot

Novska, HR

N/A(0 recenzija)

Frizerski studio Blaženka vl. Vladislav Bukovac

Novska, HR

N/A(0 recenzija)

Rose - Frizerski obrt

Novska, HR

N/A(0 recenzija)

Frizerski obrt Capelli

Novska, HR

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za FRIZERSKI SALON ŽELJKO HORVATIĆ, Novska, HR

Gdje se nalazi FRIZERSKI SALON ŽELJKO HORVATIĆ?

FRIZERSKI SALON ŽELJKO HORVATIĆ se nalazi na adresi Crkvena ul. 1, 44330 Novska.

U kojoj kategoriji posluje FRIZERSKI SALON ŽELJKO HORVATIĆ?

FRIZERSKI SALON ŽELJKO HORVATIĆ posluje u kategoriji Frizerski salon.

Kako ostaviti recenziju za FRIZERSKI SALON ŽELJKO HORVATIĆ?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za FRIZERSKI SALON ŽELJKO HORVATIĆ?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže FRIZERSKI SALON ŽELJKO HORVATIĆ preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte FRIZERSKI SALON ŽELJKO HORVATIĆ direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.