Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
FRIZERSKI SALON, ŠTEFA, BOL - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti FRIZERSKI SALON, ŠTEFA, BOL i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
FRIZERSKI SALON S. STEFA pruža frizerske tretmane s osobnim pristupom.
Informacije
- Tvrtka
- FRIZERSKI SALON, ŠTEFA, BOL
- Adresa
- Račić 5, 21420 Bol, HR
- Kategorija
- Ljepota i Njega
- Potkategorija
- Frizerski salon
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
3 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za FRIZERSKI SALON, ŠTEFA, BOL, Bol, HR
Gdje se nalazi FRIZERSKI SALON, ŠTEFA, BOL?
FRIZERSKI SALON, ŠTEFA, BOL se nalazi na adresi Račić 5, 21420 Bol.
U kojoj kategoriji posluje FRIZERSKI SALON, ŠTEFA, BOL?
FRIZERSKI SALON, ŠTEFA, BOL posluje u kategoriji Frizerski salon.
Kako ostaviti recenziju za FRIZERSKI SALON, ŠTEFA, BOL?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za FRIZERSKI SALON, ŠTEFA, BOL?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže FRIZERSKI SALON, ŠTEFA, BOL preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte FRIZERSKI SALON, ŠTEFA, BOL direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.