Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Frizerski salon Neva - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Frizerski salon Neva i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Frizerski salon Neva nudi šišanje, bojanje i stiliziranje kose.
Informacije
- Tvrtka
- Frizerski salon Neva
- Adresa
- Doverska Ul. 40, 21000 Split, HR
- Kategorija
- Ljepota i Njega
- Potkategorija
- Frizerski salon
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Frizerski salon Neva, Split, HR
Gdje se nalazi Frizerski salon Neva?
Frizerski salon Neva se nalazi na adresi Doverska Ul. 40, 21000 Split.
Koja je službena web stranica Frizerski salon Neva?
Službena web stranica je: http://www.salon-neva.hr/.
U kojoj kategoriji posluje Frizerski salon Neva?
Frizerski salon Neva posluje u kategoriji Frizerski salon.
Kako ostaviti recenziju za Frizerski salon Neva?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Frizerski salon Neva?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Frizerski salon Neva preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Frizerski salon Neva direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
