Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Frizerski Salon Maja - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Frizerski Salon Maja i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Frizerski salon Maja u Bujama pruža frizerske usluge i njegu kose na adresi Trg Josipa Broza Tita 7.
Informacije
- Tvrtka
- Frizerski Salon Maja
- Adresa
- Trg Josipa Broza Tita 7, 52460 Buje, HR
- Kategorija
- Ljepota i Njega
- Potkategorija
- Frizerski salon
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
1 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Frizerski Salon Maja, Buje, HR
Gdje se nalazi Frizerski Salon Maja?
Frizerski Salon Maja se nalazi na adresi Trg Josipa Broza Tita 7, 52460 Buje.
U kojoj kategoriji posluje Frizerski Salon Maja?
Frizerski Salon Maja posluje u kategoriji Frizerski salon.
Kako ostaviti recenziju za Frizerski Salon Maja?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Frizerski Salon Maja?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Frizerski Salon Maja preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Frizerski Salon Maja direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.