Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Frizerski salon Karlo - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Frizerski salon Karlo i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Frizerski salon Karlo pruža šišanje, bojanje i stiliziranje kose.
Informacije
- Tvrtka
- Frizerski salon Karlo
- Adresa
- Zagrebačka ul. 29, 10297 Jakovlje, HR
- Kategorija
- Ljepota i Njega
- Potkategorija
- Frizerski salon
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
1 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Frizerski salon Karlo, Jakovlje, HR
Gdje se nalazi Frizerski salon Karlo?
Frizerski salon Karlo se nalazi na adresi Zagrebačka ul. 29, 10297 Jakovlje.
U kojoj kategoriji posluje Frizerski salon Karlo?
Frizerski salon Karlo posluje u kategoriji Frizerski salon.
Kako ostaviti recenziju za Frizerski salon Karlo?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Frizerski salon Karlo?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Frizerski salon Karlo preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Frizerski salon Karlo direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.