Kupci Logo

Frizerski salon GENKA

Vukovar, HR

Kategorija · Ljepota i Njega

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Frizerski salon GENKA - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Frizerski salon GENKA i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Frizerski salon Genka pruža frizerske usluge i uređivanje frizura.

Informacije

Tvrtka
Frizerski salon GENKA
Adresa
Ul. Hrvatske nezavisnosti 21, 32000 Vukovar, HR
Kategorija
Ljepota i Njega
Potkategorija
Frizerski salon
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Barbershop Adi

Vukovar, HR

N/A(0 recenzija)

Serenity

Vukovar, HR

N/A(0 recenzija)

Šiška

Vukovar, HR

N/A(0 recenzija)

Fantasy

Vukovar, HR

N/A(0 recenzija)

Frizerski Obrt Ana

Vukovar, HR

N/A(0 recenzija)

Katarina Frizerski Obrt

Vukovar, HR

N/A(0 recenzija)

Tina Frizerski Obrt

Vukovar, HR

N/A(0 recenzija)

Frizerski Salon Viva La Blonde

Vukovar, HR

N/A(0 recenzija)

Nataša

Vukovar, HR

N/A(0 recenzija)

Dunja Hair Concept

Vukovar, HR

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Frizerski salon GENKA, Vukovar, HR

Gdje se nalazi Frizerski salon GENKA?

Frizerski salon GENKA se nalazi na adresi Ul. Hrvatske nezavisnosti 21, 32000 Vukovar.

U kojoj kategoriji posluje Frizerski salon GENKA?

Frizerski salon GENKA posluje u kategoriji Frizerski salon.

Kako ostaviti recenziju za Frizerski salon GENKA?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Frizerski salon GENKA?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Frizerski salon GENKA preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Frizerski salon GENKA direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.