Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
FRIZERSKI SALON BARBARA - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti FRIZERSKI SALON BARBARA i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Frizerski salon Barbara nudi profesionalne frizerske usluge i njegu kose.
Informacije
- Tvrtka
- FRIZERSKI SALON BARBARA
- Adresa
- Kolodvorska ul. 4, 43500 Daruvar, HR
- Kategorija
- Ljepota i Njega
- Potkategorija
- Frizerski salon
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
5 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za FRIZERSKI SALON BARBARA, Daruvar, HR
Gdje se nalazi FRIZERSKI SALON BARBARA?
FRIZERSKI SALON BARBARA se nalazi na adresi Kolodvorska ul. 4, 43500 Daruvar.
U kojoj kategoriji posluje FRIZERSKI SALON BARBARA?
FRIZERSKI SALON BARBARA posluje u kategoriji Frizerski salon.
Kako ostaviti recenziju za FRIZERSKI SALON BARBARA?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za FRIZERSKI SALON BARBARA?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže FRIZERSKI SALON BARBARA preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte FRIZERSKI SALON BARBARA direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.