Kupci Logo

Frizerski salon Alenka

Kaštel Kambelovac, HR

Kategorija · Ljepota i Njega

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Frizerski salon Alenka - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Frizerski salon Alenka i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Frizerski salon Alenka nudi profesionalne frizerske usluge i njegu kose.

Informacije

Tvrtka
Frizerski salon Alenka
Adresa
Cesta dr. Franje Tuđmana 638-a, 21214 Kaštel Kambelovac, HR
Kategorija
Ljepota i Njega
Potkategorija
Frizerski salon
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Frizerski salon Alenka, Kaštel Kambelovac, HR

Gdje se nalazi Frizerski salon Alenka?

Frizerski salon Alenka se nalazi na adresi Cesta dr. Franje Tuđmana 638-a, 21214 Kaštel Kambelovac.

U kojoj kategoriji posluje Frizerski salon Alenka?

Frizerski salon Alenka posluje u kategoriji Frizerski salon.

Kako ostaviti recenziju za Frizerski salon Alenka?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Frizerski salon Alenka?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Frizerski salon Alenka preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Frizerski salon Alenka direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.