
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
FITNESS CENTAR GYM5 d.o.o. - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti FITNESS CENTAR GYM5 d.o.o. i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
FITNESS CENTAR GYM5 d.o.o. je fitness centar koji nudi programe vježbanja, rekreacije i poboljšanja tjelesne kondicije.
Informacije
- Tvrtka
- FITNESS CENTAR GYM5 d.o.o.
- Adresa
- Josipa Jurja Strossmayera 5, 32000 Vukovar, HR
- Kategorija
- Sport
- Potkategorija
- Fitness centar
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Česta pitanja (FAQ) za FITNESS CENTAR GYM5 d.o.o., Vukovar, HR
Gdje se nalazi FITNESS CENTAR GYM5 d.o.o.?
FITNESS CENTAR GYM5 d.o.o. se nalazi na adresi Josipa Jurja Strossmayera 5, 32000 Vukovar.
Koja je službena web stranica FITNESS CENTAR GYM5 d.o.o.?
Službena web stranica je: https://www.gym5fitness.com/.
U kojoj kategoriji posluje FITNESS CENTAR GYM5 d.o.o.?
FITNESS CENTAR GYM5 d.o.o. posluje u kategoriji Fitness centar.
Kako ostaviti recenziju za FITNESS CENTAR GYM5 d.o.o.?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za FITNESS CENTAR GYM5 d.o.o.?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže FITNESS CENTAR GYM5 d.o.o. preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte FITNESS CENTAR GYM5 d.o.o. direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.