
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Expressrent Croatia - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Expressrent Croatia i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Expressrent Croatia nudi usluge najma vozila za kratkoročna i dugoročna putovanja.
Informacije
- Tvrtka
- Expressrent Croatia
- Adresa
- Ul. Riva Boduli 7D, 51000 Rijeka, HR
- Kategorija
- Vozila i Prijevoz
- Potkategorija
- Rent-a-car
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
6 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Expressrent Croatia, Rijeka, HR
Gdje se nalazi Expressrent Croatia?
Expressrent Croatia se nalazi na adresi Ul. Riva Boduli 7D, 51000 Rijeka.
Koja je službena web stranica Expressrent Croatia?
Službena web stranica je: http://www.expressrentcroatia.com/.
U kojoj kategoriji posluje Expressrent Croatia?
Expressrent Croatia posluje u kategoriji Rent-a-car.
Kako ostaviti recenziju za Expressrent Croatia?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Expressrent Croatia?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Expressrent Croatia preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Expressrent Croatia direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.


